Kariéra s dětmi

Máte malé děti a přemýšlíte, jak s nimi skloubit svoji pracovní kariéru?
Hodila by se Vám možnost práce organizovaná převážně z domova s flexibilní pracovní dobou?
Chcete pracovat sama na sebe, organizovat si sama svůj pracovní den, dovolenou, určovat si sama výši příjmu?
Ráda komunikujete s lidmi? Zajímáte se o zdravý životní styl?

Potom do našeho TÝMU hledáme právě Vás!

V jakém oboru pracujeme?

Obor, který  je  na  velkém vzestupu a zájem o něj stále narůstá  je Zdravý životní styl a Online Business! Lidé se stále více zajímají o způsob, jak zlepšit své zdraví a kondici a zároveň, jak vydělávat peníze a přitom mít i dostatek osobního volna

Toto vše jim náš projekt nabízí!

Nabízíme

  • obchodně - poradenskou činnost,  prostřednictvím PC / mobilu /  internetu,  osobního   jednání  ( inzerce,   reklamní   činnost,  zákaznický servis,  správa  webových  stránek,  marketing)

  • home - office  -  pracovní  činnost  vedená  z  domova či vlastní kanceláře, apod. (odkudkoli,  kde  je internetové a mobilní připojení)
  • časovou  nezávislost  -  pracovní  činnost  si organizujete potřeb svých a rodiny

  • motivující   finanční  ohodnocení   a  systém  firemních  benefitů  závislých  na Vašem pracovním nasazení

  • uplatnění   na   různých   pozicích  -  wellness  coach,  supervizor,  teamleader

Požadujeme

  • věk  optimálně  24 - 45 let ( minimální  požadovaný  věk  je  18 let )

  • ukončené  min.  SŠ  vzdělání  s  maturitou ( obor   není   zásadní)

  • samostatnost, vytrvalost, cílevědomost, přirozenou  inteligenci

  • chuť  pracovat  na  svém  rozvoji ( osobnostní  i znalostní - výživa)

  • vynalézavost,  kreativitu  a  zodpovědný  přístup  k práci v týmu

  • uživatelskou  znalost  PC/internetu  a  práce na sociálních sítích

  • dobré  komunikační  schopnosti  a  podnikatelského ducha

Zkušenosti z poradentsví v  oblasti  zdravého  životního  stylu  jsou výhodou  ( ne  však   podmínkou).  Díky  propracovanému  systému   online  školení   se  rychle zapracujete.

Náplň práce

  • konzultační   a   poradenská   činnost  v  oboru  zdravý  životní  styl

  • zákaznický  servis  vedený  převážně online  přes  email  či telefon

  • rozvoj klientské  základny  pomocí inzerce  (lokální  či  internetové)

  • administrativa, správa webových stránek

  • rozvoj týmu, marketing, zaškolování a vedení nových spolupracovníků

Využijte  mateřství  pro  svůj  osobní  rozvoj  a  novou  kariéru.

Získejte více  času  pro  sebe  a  svojí  rodinu!

A najděte ve svém životě „work-life balance”, tak jako JÁ.

   Jmenuji  se  Lenka  Ondoková,  s tímto projektem jsem přišla do kontaktu na jaře 2015. Byli jsme krátce po návratu z ciziny, kde jsme nějakou dobu s rodinou žili.     V té době jsem začala hledat  práci, u  které  bych  mohla  skloubit  pracovní  kariéru  s  péčí  o  malé  děti, kterým  jsem  se  chtěla  nadále  věnovat,  jak  jen to bude možné. Bylo zřejmé, že k původní profesi vědeckého pracovníka se totiž nebudu schopna vrátit, právě kvůli času, který bych kariéře musela věnovat na úkor dětí.
Už od dob  studijí  na  univerzitě  jsem se  zajímala o  zdravý  životní styl, takže  mi  práce  v  oboru Zdravý životní styl  nebyla cizí. Velice mě nadchlo, že práci si mohu organizovat  dle  potřeb svých a mých dětí. Vzdělávací  a podpůrný  systém  je  natolik  propracovaný  a navíc  z  velké  částí  online,  takže  i s minimem času jsem byla schopna  si  vybudovat skvělou pracovní příležitost.
V tomto  projektu  jsem  našla  novou  kariéru,  u  které  je možné pracovat na svém osobním rozvoji  a na své kondici, vydělávat peníze a zároveň se věnovat svým dětem!
Pokud  Vás  tato  pracovní  příležitost  zaujala, tak jako mě,  a máte chuť se zapojit do  projektu, kde nezáleží na tom, co děláte, jaké  máte  vzdělání,  kolik  Vám  je  let,  zda  máte  malé  děti a kolik jich máte, jediné podstatné je to, zda jste ochotni na sobě pracovat a učit se novým věcem, VYPLŃTE NÁSLEDUJÍCÍ FORMULÁŘ.